Objednávka

Online kurzu acro jógy První vzlétnutí

  • Objednávám si vstup do online kurzu acro jógy První vzlétnutí, ve kterém se spolu s partnerem/partnerkou naučíme základy acro jógy v pohodlí domova.
  • Vím, že přístup do kurzu získám poté, co zaplatím objednávku, a tento přístup ke kurzu budu mít už napořád.
  • Vím, že pokud zjistím, že tento kurz není nic pro mně, můžu do 14 dní od získání přístupu požádat o vrácení peněz a dostanu je zpět v plné výši.

Pečlivě vyplňte objednávkový formulář níže, především vaši e-mailovou adresu, na kterou vám přijdou přihlašovací údaje. 

Citlivě a srozumitelně vás provedu základy acro jógy, abyste mohli
s nadšením objevovat netušené schopnosti vašich těl a prohlubovat váš vztah.

Dori v online kurzu velmi podrobně, výstižně a srozumitelně vysvětlovala principy a jednotlivé kroky, názorně ukazovala průběh a také nejčastější chyby. Dokázala vystihnout podstatu jednotlivých kroků a bezpečně nás vést.
Dáša (44) a Karel (50)
Moc jsme nevěřili, že bychom dokázali zvládnout byť jen jediný cvik. Díky videům z kurzu, jsme však první cvik zvládli během pár minut.
Lenka
Naozaj tie acro jogové pózy vyzerajú na prvý pohľad krkolomne a ťažko, ale nakoniec zistíte, že vám to ide úplne super. Ste na seba hrdí, že ste to dokázal! Dali sme sa na to a tento kurz môžem len a len odporučiť. Je skvelý, prehľadný, všetko je poriadne vysvetlené, že to pochopí každý, kto to vidí a skúša po prvýkrát.
Gabriela a Adrian
Keď som cvičenia videla na začiatku, hovorila som si, že toto teda nedám. To má byť pre začiatočníkov? Ale pod postupným vedením Dori, skutočne krok za krokom, som zrazu lietala. A odrazu to už vôbec nevyzeralo tak hrozivo. Naopak je to príjemné a uvoľňujúce.
Lenka

Potřebujete pomoc?

Napište mi na dori@dorotatomasz.cz nebo volejte na 777580518.

Jsem tu pro vás, ráda vám pomůžu.